XML
Postanowienie Komisarza Wyborczego w Przemyślu
POSTANOWIENIE NR 249/2019
 Komisarza Wyborczego w Przemyślu
z dnia 20 września 2019 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Wiązownica
 
Na podstawie art. 182 § 1 w związku z art. 181a ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504) Komisarz Wyborczy w Przemyślu postanawia, co następuje:

§ 1.
W celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 – 11 do postanowienia.
 
§ 2.
Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Przemyślu oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Wiązownica.
 
§ 3.
Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.
 
Komisarz Wyborczy
w Przemyślu
 
Krzysztof TRYKSZA
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załączniki do postanowienia nr 249/2019
Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 20 września 2019 r.
Załącznik nr 1
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Dom Kultury w Wiązownicy, ul. Warszawska 15/1, 37-522 Wiązownica:
 
1. Anna Małgorzata Gołąb, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Wiązownica
2. Karol Krzysztof Krok, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wiązownica
3. Katarzyna Dudek, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
4. Maria Gołąb-Hołyst, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wiązownica
5. Zbigniew Hawryszko, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Zapałów
6. Urszula Kiper, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Laszki
7. Iwona Monika Kubacha, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Wiązownica
8. Czesława Płachetko, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wiązownica
9. Katarzyna Skupień, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Surochów
10. Agnieszka Woźnica, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Wysocko
11. Jerzy Wysocki, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Wiązownica
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Świetlica Wiejska w Manasterzu, Manasterz 59, 37-522 Wiązownica:
 
1. Justyna Maria Niemiec, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wiązownica
2. Maria Macina, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Manasterz
3. Edyta Teresa Bobel, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Zapałów
4. Radosław Cetnarowicz, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Nielepkowice
5. Weronika Anna Gral, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Manasterz
6. Magdalena Katarzyna Jazienicka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
7. Anna Barbara Skuratko, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Piwoda
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 3
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica Wiejska w Radawie, ul. Cicha 2, 37-523 Radawa:
 
1. Anna Elżbieta Frań, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Radawa
2. Wiesław Eugeniusz Litwin, zgłoszony przez KW RUCH NARODOWY, zam. Zapałów
3. Jan Biały, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Radawa
4. Jerzy Franciszek Kaplita, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Szówsko
5. Agata Kasiurak, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Laszki
6. Dominika Edyta Kopańska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
7. Aleksandra Justyna Rodzeń, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Wiązownica
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 4
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Świetlica Wiejska w Cetuli, Cetula 61, 37-523 Radawa:
 
1. Barbara Litwin, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Zapałów
2. Amelia Barbara Drapała, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
3. Alicja Dorota Cieliczka, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Szówsko
4. Barbara Feldman, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Wiązownica
5. Zbigniew Kiklica, zgłoszony przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Surmaczówka
6. Martyna Aleksandra Płachetko, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
7. Sabina Socha, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Zapałów
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 5
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska w Mołodyczu, Mołodycz 90, 37-523 Radawa:
 
1. Beata Agnieszka Walerianowicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Radawa
2. Marek Sokół, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Mołodycz
3. Aleksandra Bogusława Kołcz, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Jarosław
4. Andżelika Maria Kruk, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Cetula
5. Marian Skuratko, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Cetula
6. Alicja Magdalena Wysocka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Widna Góra
7. Aldona Monika Zagrobelna, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Mołodycz
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 6
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Dom Kultury w Zapałowie, Zapałów 134, 37-544 Zapałów:
 
1. Tomasz Kwoka, zgłoszony przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Cetula
2. Ewa Bobel, zgłoszona przez KW RUCH NARODOWY, zam. Zapałów
3. Alicja Małgorzata Bochnak, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Szówsko
4. Irena Luchowska, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Zapałów
5. Roman Mazurek, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szówsko
6. Justyna Maria Naspińska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Zapałów
7. Beata Maria Olejarz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Zapałów
8. Agata Paterek-Dul, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Zapałów
9. Bartłomiej Sobolewski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Zapałów
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 7
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Świetlica Wiejska w Ryszkowej Woli, Ryszkowa Wola 59, 37-544 Zapałów:
 
1. Leszek Tomasz Czerwiński, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Ryszkowa Wola
2. Dorota Gilarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
3. Katarzyna Helena Buczek, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Laszki
4. Dominika Maria Goś, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Zapałów
5. Maria Ewa Hulak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Mołodycz
6. Bogusław Kazimierz Kocaj, zgłoszony przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Ryszkowa Wola
7. Sebastian Piotr Sobolewski, zgłoszony przez KW PRAWICA, zam. Zapałów
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 8
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Dom Kultury w Piwodzie, Piwoda 82, 37-522 Wiązownica:
 
1. Antoni Maciałek, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
2. Rafał Grzegorz Drapała, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
3. Agnieszka Buła, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Piwoda
4. Zofia Dzieża, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Wiązownica
5. Anna Mścisz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Nielepkowice
6. Daria Lucyna Poliszak, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szówsko
7. Karolina Pryjda, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Cetula
8. Barbara Socha, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Piwoda
9. Katarzyna Włoch, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Szówsko
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 9
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Dom Kultury w Szówsku, Szówsko ul. Sportowa 5, 37-522 Wiązownica:
 
1. Ewa Katarzyna Liszka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szówsko
2. Liliana Brzuchacz, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Piwoda
3. Renata Cetnarowicz, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Szówsko
4. Iwona Katarzyna Kruk, zgłoszona przez KWW POLSKA SOCJALNA, zam. Szówsko
5. Barbara Anna Mieszczyk, zgłoszona przez KW KORWIN, zam. Jarosław
6. Magdalena Agnieszka Rożek, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
7. Adrian Sanakiewicz, zgłoszony przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Szówsko
8. Gabriela Barbara Suchocka, zgłoszona przez KW PIAST – JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Szówsko
9. Wiktoria Maria Sztandera, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Makowisko
10. Monika Wiktoria Winiarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Szówsko
11. Adam Zamorski, zgłoszony przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Cetula
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 10
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10, Świetlica Środowiskowa przy Kościele pw. św. Brata Alberta w Szówsku, Szówsko ul. Zamojska 6, 37-500 Jarosław:
 
1. Michał Sebastian Szczomrzyk, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Szówsko
2. Marta Agnieszka Gardziel, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
3. Małgorzata Cetnarowicz, zgłoszona przez KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, zam. Szówsko
4. Renata Halina Duda, zgłoszona przez KWW SAMORZĄDOWY RUCH MAŁYCH OJCZYZN, zam. Laszki
5. Sylwia Łuc, zgłoszona przez KW PRAWICA, zam. Jarosław
6. Renata Alicja Żołyniak, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szówsko
 

 
 
 
 
 
 
 
 
Załącznik nr 11
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11, Dom Kultury w Nielepkowicach, Nielepkowice 71, 37-522 Wiązownica:
 
1. Anna Kamila Czeterbok, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Surmaczówka
2. Aleksandra Ewa Nowak, zgłoszona przez KWW ROZWÓJ PODKARPACIA, zam. Cetula
3. Jacek Stanisław Balicki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Szówsko
4. Ewelina Figiela, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Wiązownica
5. Katarzyna Lichończak, zgłoszona przez KWW KONFEDERACI RAZEM, zam. Wiązownica
6. Paulina Orzechowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wiązownica
7. Maciej Daniel Skrzypek, zgłoszony przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Wiązownica
 
 
Załącznik: Postanownie Nr 249/2019 Komisarza Wyborczego w Przemyślu
Podmiot publikującyUrząd Gminy Wiązownica
WytworzyłBarbara Socha - Pracownik UGW2019-10-04
Publikujący Łukasz Kubiszyn - Pracownik UGW 2019-10-04 13:56