XML
Uchwała Wójta Gminy Wiązownica

ZARZĄDZENIE Nr 44/2015
WÓJTA GMINY WIĄZOWNICA
z dnia 20 kwietnia 2015 r.


w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2015 r.

ZARZĄDZENIE Nr 44/2015
WÓJTA GMINY WIĄZOWNICA
z dnia 20 kwietnia 2015 r.


w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 10 maja 2015 r.


Na podstawie art. 182 §1 ust. 1 ustawy z dnia 05 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21 , poz. 112 z późn. zm. ) Wójt Gminy Wiązownica zarządza , co następuje:

§ 1

Powołuje obwodowe komisje wyborcze w wyborach zarządzonych na 10 maja 2015 r. w składach określonych w załącznikach do niniejszego zarządzenia.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Wiązownicy Dom Kultury w Wiązownicy


Lp
Imię i nazwisko
miejsce zamieszkania
Zgłoszony przez
1
DEMKO PIOTR
SZÓWSKO
KW ADAMA DUDY
2
BUŃKO ALICJA
WIĄZOWNICA
KW ADAMA JARUBASA
3
KŁAK ARKADIUSZ
WIĄZOWNICA
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
4
GRANDA ANNA
WIĄZOWNICA
KW PAWŁA KUKIZA
5
SOLARZ ANNA
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
6
ORZECHOWSKI TOMASZ
WIĄZOWNICA
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
7
CZEREPKA EDYTA
WIĄZOWNICA
KW JANUSZA PALIKOTA
8
GÓŁKA KAMIL
WIĄZOWNICA
KWW JANUSZA KORWIN-MIKKE
9
TABIN-MATUSZ MARIA
WIĄZOWNICA
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Manasterzu Świetlica Wiejska w Manasterzu


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Zgłoszony przez
1
FLOREK MICHAŁ
NIELEPKOWICE
KW MAGDALENY OGÓREK
2
CHLIPAŁA GRZEGORZ
SZÓWSKO
KW ANDRZEJA DUDY
3
SIKORSKI GRZEGORZ
MANASTERZ
KW ADAMA JARUBASA
4
BEDNARZ KRZYSZTOF
WIĄZOWNICA
KW MARIANA KOWALSKIEGO
5
GRABOWSKA EDYTA
WIĄZOWNICA
KW PAWŁA KUKIZA
6
ANTOSIEWICZ ANNA
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO                    
7
CIELICZKA EDYTA
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
WYSOCKA SYLWIA
WIĄZOWNICA
KW JANUSZA PALIKOTA
9
OSOWSKI JÓZEF
MANASTERZ
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Radawie Świetlica Wiejska w Radawie


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KISIEL ANDRZEJ
RADAWA
KWMAGDALENY OGÓREK
2
NASPIŃSKA ANITA
WIĄZOWNICA
KW ANDRZEJA DUDY
3
PIETRYNA GABRIELA
RADAWA
KW ADAMA JARUBASA
4
PIERSIAK JUSTYNA
ZAPAŁÓW
KW PAWŁA KUKIZA
5
MAZUR JÓZEF
WIĄZOWNICA
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
6
TOMAS JADWIGA
WIĄZOWNICA
KW GRZEGORZA BRAUNA
7
KANIOWSKA EWELINA
WIĄZOWNICA
KW JANUSZA PALIKOTA
8
STRENT ANDRZEJ
MOŁODYCZ
KW JANUSZA KORWIN-MIKKE
9
WAŃCIO JUSTYNA
RYSZKOWA WOLA
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Cetuli Świetlica Wiejska w Cetuli


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KIKLICA ZBIGNIEW
SURMACZÓWKA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
BOCHNAK KATARZYNA
CETULA
KW ANDRZEJA DUDY
3
JAGIEŁA JÓZEF
CETULA
KW ADAMA JARUBASA
4
HAWRYSZKO ZBIGNIEW
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
RYBKA SYLWIA
PIWODA
KW PAWŁA KUKIZA
6
BRZÓZKA PIOTR
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
7
STEMPAK HENRYK
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
ARIAN-KOWALCZYK ANNA
MOŁODYCZ
KW JANUSZA PALIKOTA
9
FARFAŁ ELŻBIETA
WIĄZOWNICA
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Mołodyczu Świetlica Wiejska w Mołodyczu


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KRUK WIESŁAW
SURMACZÓWKA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
ZAGROBELNY KRZYSZTOF
MOŁODYCZ
KW ANDRZEJA DUDY
3
LIS MAŁGORZATA
MOŁODYCZ
KW ADAMA JARUBASA
4
GRABOWSKA URSZULA
WIĄZOWNICA
KW PAWŁA KUKIZA
5
ROŻEK AGATA
WIĄZOWNICA
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
6
KRUPKA MONIKA
MANASTERZ
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA                      
7
KOWALCZYK KRZYSZTOF
MOŁODYCZ
KW JANUSZA PALIKOTA
8
PAWLIK AGATA
MOŁODYCZ
KW JANUSZA KORWIN-MIKKE
9
KUCA EWA
MOŁODYCZ
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Zapałowie Dom Kultury w Zapałowie


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KIKLICA PRZEMYSŁAW
SURMACZÓWKA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
KWIETNIOWSKA ZOFIA
ZAPAŁÓW
KW ANDRZEJA DUDY
3
OLEJARZ BEATA
ZAPAŁÓW
KW ADAMA JARUBASA
4
LITWIN BARBARA
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
PIERSIAK MAGDALENA
ZAPAŁÓW
KW PAWŁA KUKIZA
6
DROBNY JOANNA
ZAPAŁÓW
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
7
FORYŚ-PRYMON KATARZYNA
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
SOCHA AGNIESZKA
ZAPAŁÓW
KW JANUSZA PALIKOTA
9
BRODOWICZ MARIA
JAROSŁAW
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Ryszkowej Woli Świetlica Wiejska w Ryszkowej Woli


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KIKLICA IZABELA
SURMACZÓWKA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
CZERWIŃSKI LESZEK
RYSZKOWA WOLA
KW ANDRZEJA DUDY
3
BURSZTYKA JANUSZ
CETULA
KW ADAMA JARUBASA
4
LITWIN WIESŁAW
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
BŁAŻEJEWSKA SABINA
RYSZKOWA WOLA
KW PAWŁA KUKIZA
6
ZAGROBELNY MACIEJ
RYSZKOWA WOLA
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
7
JAKUBIK ZOFIA
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
KWIECIŃSKA-GRABOWSKA JOANNA
ZAPAŁÓW
KW JANUSZA PALIKOTA
9
CHUDZIK URSZULA
SZÓWSKO
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Piwodzie Dom Kultury w Piwodzie


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KRUK LESZEK
SURMACZÓWKA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
SKRZYPEK MICHAŁ
PIWODA
KW ANDRZEJA DUDY
3
BURSZTYKA SYLWESTER
CETULA
KW ADAMA JARUBASA
4
WINIARSKA JADWIGA
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
KARAKUŁA RAFAŁ
PIWODA
KW PAWŁA KUKIZA
6
SKRZYPEK SYLWIA
PIWODA
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO                   
7
ORZECHOWSKA PAULINA
WIĄZOWNICA
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
CIOCH MARCIN
PIWODA
KW JANUSZA PALIKOTA
9
BRZUCHACZ ELŻBIETA
PIWODA
Osoba wskazana przez Wójta

 

Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w Szówsku Dom Kultury w Szówsku


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
KOLASA ANDŻELIKA
ZAPAŁÓW
KW MAGDALENY OGÓREK
2
LITWIN BARBARA
SZÓWSKO
KW ANDRZEJA DUDY
3
POKRYWKA TADEUSZ
SZÓWSKO
KW ADAMA JARUBASA
4
NYKIEL RAFAŁ
SZÓWSKO
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
SKRZYPEK KATARZYNA
PIWODA
KW PAWŁA KUKIZA
6
PŁACHETKO ALDONA
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
7
LIS PIOTR
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA           
8
LICHOŃCZAK BARTŁOMIEJ
WIĄZOWNICA
KW JANUSZA PALIKOTA
9
MULIŃSKA JOLANTA
WIĄZOWNICA
Osoba wskazana przez Wójta

 
Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w Szówsku Świetlica Środowiskowa przy kościele pw. św. Brata Alberta w Szówsku


Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
ORŁOŚ STANISŁAWA
ZAPAŁÓW
KW MAGDALENY OGÓREK
2
RYZNAR DAMIAN
SZÓWSKO
KW ANDRZEJA DUDY
3
NIEMIEC MARCIN
SZÓWSKO
KW ADAMA JARUBASA
4
BOBEL EWA
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
HAGNER MACIEJ
SZÓWSKO
KW PAWŁA KUKIZA
6
KLUCZNIK ARTUR
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO
7
ŻOŁYNIAK RENATA
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
SOCHA BARBARA
PIWODA
KW JANUSZA PALIKOTA
9
CIELICZKA ALICJA
SZÓWSKO
Osoba wskazana przez Wójta

  
Skład Osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 11 w Nielepkowicach Dom Kultury w Nielepkowicach

 

Lp
Imię i nazwisko
Miejsce  zamieszkania
Zgłoszony przez
1
WYSOCKA SYLWIA
WIĄZOWNICA
KW MAGDALENY OGÓREK
2
MAGDZIAK MARCIN
NIELEPKOWICE
KW ANDRZEJA DUDY
3
ZIELIŃSKA-JAGIEŁA EWELINA
CETULA
KW ADAMA JARUBASA
4
NASPIŃSKA JUSTYNA
ZAPAŁÓW
KW MARIANA JANUSZA KOWALSKIEGO
5
HAŁUSZCZAK AGNIESZKA
ZAPAŁÓW
KW PAWŁA KUKIZA
 
6
POŁEĆ MARIA
SZÓWSKO
KW BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO                              
7
DEBICKI GRZEGORZ
SZÓWSKO
KW GRZEGORZA MICHAŁA BRAUNA
8
WYSOCKA-JANAS IZABELA
WIĄZOWNICA
KW JANUSZA PALIKOTA
9
SIEMIENIAK JOLANTA
NIELEPKOWICE
Osoba wskazana przez Wójta

 

Wójt Gminy Wiązownica
Marian Jerzy Ryznar

Podmiot publikującyUrząd Gminy Wiązownica
WytworzyłBarbara Socha - Pracownik UGW2015-04-20
Publikujący -